אוטומציה לקארדקום ופייפל

איך מבצעים?

ניתן להירשם ולקבל תמיכה דרך שירות קארדקום.
למי שאין לו עדיין חשבון קארדקום - איש קשר שלנו במכירות: 050-696-56119 אודי.
תגידו שהגעתם דרך צבי קרינסקי מחברת קלבאין ותקבלו מחירים מיוחדים :)

1. יש להיכנס למערכת קארדקום ל
    "הגדרות"
    "הגדרות חברה ומשתמשים"
    "ניהול מפתחות API לממשקים"
    ולהעתיק את
    API Name
  2. בנוסף להעתיק את מספר המסוף.

3. אחרי שיש את הפרטים האלה, יש לגשת דרך "הגדרות מערכת" -> "אוטומציות" ולהדביק הפרטים באזור הזה:

לא לשכוח להעביר המצב ל "פעיל"

הערות נוספות:

1. לאחר הגדרת אוטומציה בקארדקום, יש להשאיר את השדה "עמוד סליקה" בהגדרות קורסים כשהוא ריק. מכיוון שהעמוד ייווצר אוטומטית באמצעות החיבור הנ"ל.
  2. מומלץ ליצור קורס אחד במחיר 1 ש"ח, לצפות במצב תלמיד, ולבצע רכישת טסט.
  3. יש לבקש מקארדקום לאפשר התממשקות API / פרופיל נמוך.
  4. כדי לשלוף קישור סליקה לקורס ספציפי כך שייפתח למשלמים אוטומטית: יש להיכנס לאזור הקורסים, להעביר למצב "לצפות כתלמיד", ולהעתיק הקישור שבכפתור התשלום.

אוטומציה לפייפל

יש למלא מייל לקבלת התשלום ולהפעיל את האפשרות.

מעתה, במידה ותלמיד יבחר באפשרות תשלום בפיפאל, הוא יגיע לעמוד מסודר של פיפאל שבו הוא יתבקש להעביר את התשלום למייל הנ"ל.
אחרי זה כמובן שפיפאל ישלחו הודעה לבעל החשבון שהתקבל תשלום.
חשוב לציין שבפיפאל אין כרגע אוטומציה של פתיחת קורסים, רק יצירת עמוד התשלום, לכן בתשלום בפיפאל צריך ידנית להעתיק-להדביק את הפרטים לאזור הוספת משתמשים.

«    (1...)   24  25  26   (...36)    » 
user-img
טל גל
אני נמצא בתוך המשתמש של הקורס שלי...איך אני מגיע להגדרות מערכת בשביל לעשות עת האוטומציה לקארדקום?
user-img
צוות קלבאין - טסטים
הגדרות מערכת מופיע רק למנהל המועדון ובמצב ניהול מערכת.
עדכנו התמונה למעלה כך שיהיה יותר ברור.
user-img
גרוסמן
אשמח להבין בכל זאת איך אני יכול לקשר בין סליקה של נדרים פלוס למערכת המוסיפה תלמידים רשומים למייל:[email protected]
user-img
צוות
הדרך לקשר בין מערכת סליקה , שהיא לא כארדקום או פייפאל, לבין מערכת קלבאין לצורך הוספת תלמידים לאחר תשלום היא בהגדרות אוטומציות , כל הפירוט נמצא בשיעור 11 בקורס זה. הנה הקישור הישיר לשיעור: https://club.clubin.co.il/in...
«    (1...)   24  25  26   (...36)    »